Niemieckie grzejniki KERMI – dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm

Niemieckie grzejniki KERMI – dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm

Niemieckie grzejniki KERMI są zdecydowanie jednymi z najlepszych grzejników dostępnych na rynku. Przy produkcji grzejników wykorzystywane są najlepsze materiały, dzięki czemu jakość niemieckich grzejników KERMI jest na najwyższym poziomie.  Przedsiębiorstwo oferuje szerokie spektrum rodzajów oraz rozmiarów grzejników. Hurtownia hydrauliczna PROTERM posiada w swoim asortymencie szeroki zasób grzejników KERMI. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat grzejników Kermi – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Rodzaje niemieckich grzejników Kermi

Spośród grzejników płytowych wyróżnić można następujące rodzaje: x-flair, x-therm+e, therm-x2 Profil, therm-x2 Plan, therm-x2 Line oraz Verteo. Pierwszy rodzaj grzejników jest idealny, gdy występują niskie temperatury zasilania. Za pomocą technologii x2 z wentylatorami osiowymi bardzo szybko się nagrzewa i skutecznie rozprowadza ciepło w pomieszczeniu.

Jedną z największych korzyści tego rodzaju grzejnika jest możliwość stosowania go ze wszystkimi źródłami ciepła w instalacjach niskotemperaturowych. Drugi z wymienionych niemieckich grzejników KERMI x-therm+e charakteryzuje się prostą instalacją, nieskomplikowaną obsługą oraz wydajną eksploatacją. Stosuję się go tam gdzie nie ma konieczności podłączania go do sieci centralnego ogrzewania. Dlatego ten rodzaj grzejnika znajduję swoje zastosowanie między innymi w pomieszczeniach rzadko używanych.

ogrzewanie

Zalety niemieckich grzejników Kermi!

Do korzyści tego typu grzejnika zaliczyć można to, że źródło ciepła jest na stałe zamontowane w grzejniku. Innowacyjnym zastosowaniem jest wykrywanie otwartego okna, grzejnik wyłącza się podczas nagłego spadku temperatury w pomieszczeniu. Trzeci rodzaj grzejnika to therm-x2 Profil. Posiada on innowacyjną technologię x2, która pozwala na zwiększenie komfortu oraz mniejsze zużycie energii. Ten rodzaj grzejnika stosuję się do wszystkich źródeł ciepła. Niemieckie grzejniki KERMI therm-x2 Plan charakteryzują się gładką płytą przednią, są one również stosowane do wszystkich źródeł ciepła.

Kolejne grzejniki therm-x2 Line posiadają szerokie spektrum rozmiarów oraz kolorów, dzięki czemu każdy jest w stanie wybrać optymalny grzejnik dla siebie. Ostatnim z wyżej wymienionych niemieckich grzejników KERMI jest Verteo. Ten rodzaj grzejników charakteryzuje się smukłym wykonaniem pionowym. Dostępne są trzy rodzaje płyty przedniej: gładka, profilowana drobna oraz profilowana wyrazista. Ten rodzaj grzejników posiada również technologie x2, która powoduję niższe zużycie energii.

Grzejniki dekoracyjne i łazienkowe Kermi

Niemieckie grzejniki KERMI w swoim bogatym asortymencie posiadają również grzejniki dekoracyjne oraz łazienkowe. Wyróżnić tutaj można również wiele rodzajów takich grzejników. Jednym z takich przykładów jest grzejnik Signo. Ten rodzaj grzejnika łączy reprezentacyjny wygląd z wysokim komfortem cieplnym i dzięki kwadratowemu wglądowi przyciąga uwagę każdego. Kolejnym grzejnikiem wchodzących w skład grzejników dekoracyjnych i łazienkowych jest grzejnik Casteo. Charakteryzuje się niezwykłą prostotą oraz pięknym wyglądem. Atutem w tego rodzaju grzejniku są przestrzenie miedzy rurami, które umożliwiają wygodne zawieszenie np. ręczników.

Grzejnik Ideos jest kolejnym rodzajem wśród grzejników dekoracyjnych oraz łazienkowych. Charakteryzuje się niezwykłym innowacyjnym wyglądem. Gwieździste elementy łączą się w fascynującą całość. Ten rodzaj grzejników zdecydowanie przyciąga wzrok każdego. Wyżej wymienione grzejniki to tylko część z dostępnych w asortymencie grzejników przedsiębiorstwa KERMI.

Niemieckie grzejniki KERMI są gwarancją niezawodności. Wszystkie grzejniki zostały wykonane z niezwykłą precyzją, co przekłada się na ich bezawaryjność i wysoką jakość produktów.

2 thoughts on “Niemieckie grzejniki KERMI – dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 3 =